سومین نشست «مکتوب ناب» در کتابفروشی جیحون

بهجت محمدی، مسئول روابط عمومی کتابفروشی جیحون از برگزاری سومین نشست از سلسله نشست‌های «مکتوب ناب» خبر داد و گفت: سومین نشست مکتوب ناب به خوانش کتاب «دروغ‌گویی روی مبل» اثر اروین یالوم اختصاص دارد که جمعه 14 آبان با همکاری مرکز مشاوره شایگانه در این کتابفروشی برگزار می‌شود.
 

بهجت محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) اظهار کرد: مطالعه‌ گروهی به‌عنوان روشی در ترغیب عموم به كتابخوانی و درک بهتر آن با استفاده از خرد جمعی، امروز هم در گروه‌های مطالعاتی حقیقی و هم مجازی، طرفداران زیادی پیدا كرده است. در این روش هر یک از افراد حاضر در گروه، بخشی از اثر را مطالعه و در جلسات گروهی به نقد و تحلیل آن می‌پردازند.

مسئول روابط عمومی کتابفروشی جیحون افزود: در همین راستا كتابفروشی جیحون در سومین گام از برگزاری سلسله نشست‌های خوانش آثار اروین یالوم با عنوان «مکتوب ناب» با همکاری مرکز مشاوره شایگانه به گروه‌خوانی کتاب «دروغ‌گویی روی مبل» از این نویسنده می‌پردازد. یالوم به‌عنوان روان‌درمانگری با روش درمانی جذاب از یک‌سو و تسلط بی‌نظیر به كلمات، نویسنده‌ محبوب حوزه‌‌های مشترک روان‌شناسی و ادبیات این روزهاست و فروش بالای كتاب‌هایش مهر تاییدی بر این نكته است.

وی علاقه‌مندان به حوزه ادبیات، روان‌شناسی و فلسفه را به شرکت در این سلسله نشست‌ها دعوت کرد و گفت: اهمیت خوانش آثار یالوم تنها به شیوه‌ بیان و روایت او از داستان بیماران و روش درمانش محدود نمی‌شود، بلكه خواندن كلمات صادقانه و تاثیرگذار او نوعی درمان برای خوانندگانش به‌شمار می‌رود و به همین دلیل این نشست‌ها برای افرادی که علاقه‌مند به ادبیات، روانشناسی و فلسفه هستند، بسیار جذاب خواهد بود.

محمدی افزود: حضور در این نشست به‌صورت رایگان است، اما علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست‌ها باید با مراجعه به سایت (ایـــــوند) بلیط تهیه کنند. همچنین 15 درصد تخفیف برای خرید اینترنتی کتاب «دروغ‌گویی روی مبل» از سایت جیحون، درنظر گرفته شده است.

سومین نشست از سلسله نشست‌های خوانش آثار اروین یالوم با عنوان «مکتوب ناب» که به گروه‌خوانی کتاب «دروغ‌گویی روی مبل» اختصاص دارد، با همکاری مرکز مشاوره شایگانه از ساعت 17 تا 19 جمعه 14 آبان، با تدریس قباد حق‌محمدی، در محل کتابفروشی جیحون، واقع در خیابان انقلاب روبه‌روی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

 

طراحی سایت : وب نگاران پارسه